درخواست پشتیبانی رایگان
نورترازان معین
معرفی بیشتر شرکت نورترازان معین

رزومه نورترازان معین

رزومه

شرکت خدمات مالی و حسابداری نورترازان معین از سال 1396 در امر حسابداری و مالیاتی فعالیت خود را آغاز و در اردیبهشت 1396 تحت شماره 335 در اداره کل ثبت شركت ها و موسسات غیر تجاری اصفهان به ثبت رسيده است و تاکنون افتخار همکاری با بیش از 100 شرکت و بنگاه اقتصادی و مشاغل اشخاص حقیقی در کارنامه خود را دارا می باشد.

نرخ تبدیل مشاوره به مشتری

میانگین رضایت مشتریان ما

اهداف شرکت نورترازان معین چیست؟

هدف شرکت

شرکت حســابداری، مالیاتی "نورترازان معین" با این باور که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مربوط و قابل اتکاء مهمترین ابزار تصمیم گیری می باشد و دستیابی به اطلاعات مذکور بدون استـفاده از خدمات حسـابداران و مشاورین مدیریت امکان پذیر نیست، به منظور رفـع نیازهای حسابداری و مدیریتـی شرکت ها ، موسسات، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی در بخـش های عمومی، خصوصی و دولتی و ... ، فعالیت های حرفه ای خود را با بهره مندی از كادر مجرب و متخصص در زمینه حسابداری؛ حسابرسی؛ امور مالیاتی؛ امور بیمه وقراردادها و نرم افزارهای مالی و با اتكاء به سالها تجربه جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در اصفهان و تهران آغاز نمود.

هدف اصلی شرکت ارائه خدمات اثربخش به مشتریان با هزینه و زمان مناسب می باشد
خدمات شرکت نورترازان معین چیست؟

خدمات شرکت

اهداف شرکت نورترازان معین چیست؟

سایر اهداف شرکت

تخصص های شرکت نورترازان معین چیست؟

تخصص های شرکت

مهارت ها

نیاز به مشاوره تلفنی دارید؟

اما سوال مهم تر این است که

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

با ما همراه باشید...

نورترازان معین با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات مالیاتی، حسابداری، بیمه ای و سایر خدمات مالی، با بیش از 80 نیروی حضوری و دورکار و مجرب در زمینه خدمات یاد شده، با کمترین کارمزد ممکن و پشتیبانی رایگان به ارائه مشاوره و انجام خدمات شما می پردازد.
شرکت نورترازان معین به صورت رسمی با شماره ثبت 335 و با شناسه ملی 14006810945 و شماره اقتصادی 411638734937 در واحد ثبت شرکت ها به صورت قانونی فعالیت می کند. همچنین وب سایت این شرکت دارای نماد تجارت الکترونیک (اینماد) و ساماندهی پایگاه های اینترنتی (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) می باشد.
بله! شما می توانید در ساعات کاری یاد شده در وب سایت نورترازان معین و با هماهنگی تلفنی قبلی، در محل کار دفتر نورترازان معین حضور پیدا کرده و به صورت حضوری خدمات خود را دریافت نمایید.
×

دریافت مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره شماره خود را وارد و ثبت نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

👇👇👇